Takdir ve Teşekkür

https://www.biggstars.com/wp-content/uploads/2018/02/calisani-tanima-banner-1140x400.jpg

Takdir ve Tanıma Çalışan İçin En Büyük Teşviktir

  • Çalışanlarınız takdir ve ilgi gördükleri sürece verimli ve özverili çalışırlar.
  • Takdir ve tanıma uygulamaları, mevcut veya potansiyel çalışanların gözünde şirketin işveren olarak marka değerini yükselten önemli bir etkendir.
  • Performansın ödüllendirilmesi, başarı hikayelerinin şirket içi ve dışında duyurulması, çalışanların kurumunuzu sahiplenme duygusunu artırarak daha iyi ve devamlı başarı için teşvik eder.
  • Çalışanların herhangi bir konuda elde ettikleri başarılarda veya üstlenmiş oldukları görevlerde takdir edin.
  • Şirketinize karşı aidiyet duygusunu ve çalışan motivasyonunu arttırın.
https://www.biggstars.com/wp-content/uploads/2018/02/calisan-tanima2-515x576.jpg

Her Yerde Takdir Edin

 Biggstars çalışan takdir platformu ile çalışanlarınızı tanımak için düşük maliyet ve yüksek hacimli araçlardan biri olan eCard'lar ile şirket değerlerine dokunarak takdir ve teşekkür etmeniz mümkün.

Bu platform sadece Biggstars tarafından özel olarak şirket çalışanlarının kullanımına sunulur.

 Çok kolay ve eğlenceli olan mobil uygulaması sayesinde saniyeler içinde sistemi kullanmanız yeterli.

 Sistemin üyelerini özel günlerinde hatırlaması da kendilerini daha değerli hissettirmesini sağlıyor.

https://www.biggstars.com/wp-content/uploads/2018/02/3-333x500.png

Teşekkür Etmeyi Bilin

ŞİRKET İÇİ TEŞEKKÜR KÜLTÜRÜ

Bir şirkette teşekkür kültürü, tüm çalışanların "teşekkür ederim" demek için bir yol bulması ve bunun için adım atmasıyla oluşmaya başlar. Çalışanları tanıma programımızı kullandığınızda, onlardan en iyi şekilde ilham alma fırsatını kendiniz yaratabilirsiniz. Bu uygulama ile şirket çalışanlarınız mükemmel işi takdir etme alışkanlığı kazansın. Uygulama kolay, basit ve eğlenceli.

https://www.biggstars.com/wp-content/uploads/2018/05/tesekkur-karti-400x300.jpg
ÇALIŞAN TANIMA
Bu uygulama takımınıza günlük olarak birbirlerini tanımak ve takdir etmek için kurumsal bir iletişim platformu sağlar. Kurum içi tanıma, çalışanları şirket değerlerine bağlayan ve şirketinizin kurumsal gelişimine katkı sağlayan olmazsa olmazlardandır.
YÖNETİCİDEN ÇALIŞANA TANIMA
Bir çalışan şirketinize değer katan özel bir şey yaptığında, ön plana çıkarılmayı hak etmiş demektir. Takdir sistemi ve ödüller aracılığıyla yukarıdan aşağıya tanıma programının kullanımı daha da kolaylaşır. Şirketinizde ödüllendirmeye yetkisi olan kişileri bu program üzerinden belirleyebilir ya da şirketinizin markası ve kültürüne göre tamamen özelleştirilebilirsiniz.
DOĞUM GÜNLERİ VE YIL DÖNÜMLERİ
Çalışanlarınızın doğum günlerini asla kaçırmayın! Biggstars, bu özel günlerde çalışanlarınıza isme özel kutlama e-postası ve tebrik puanlarını otomatik olarak gönderir.