Biggplus Hakkında

1999 yılından beri Müşteri Sadakat Hizmetleri sunan, BiggPlus Grup Şirketlerinin amiral gemisi olan Sanal Mağaza, Loyalty alanında Türkiye’de global kriterlere uygun olarak 95 ülkeye hizmet vermekte olan tek ve en büyük şirkettir.

Sanal Mağaza, geleneksel uygulamaların yanı sıra, müşterilerine online, mobil ve sosyal medya içerikli sadakat programları sunar.

Hizmetlerimizi Kavacık’taki 1,200 m2’lik merkez ofsimiz ve Kartal Samandıra’daki 10.000 m2’lik kapalı alana sahip Lojistik Merkezi’nden vermekteyiz.

Bigg+ grubunda 2018 itibariyle 150 kişi çalışmaktadır. Sanal Mağaza A.Ş. halihazırda yönetmekte olduğu 1500’den fazla Sadakat Projesi ve A’dan Z’ye hizmetleriyle (Loyalty Yazılımları, Proje Yönetimi, Ürün Tedarik Zincir Yönetimi, Lojistik ve Kargo Yönetimi, Çağrı Merkezi Yönetimi, vb.) loyalty sektöründe Türkiye’nin lider firmasıdır.

Tüm Sadakat Programlarımızı, hepsi grubumuz içinde yazılmış ve birbirini tamamlayan programlar ve uygulamalar üzerinden yürütüyoruz.

Biggstars Nedir?

Bu uygulama sayesinde şirket çalışanlarınız kurum değerleri çerçevesinde tek bir platform üzerinden birbirleriyle sosyalleşebilir, yöneticiler ve çalışanlar tebrik, teşekkür ve ödüllendirme mekanizmasıyla daha iyi motive olarak verimliliklerini arttırabilir.

Globalleşen dünyada farklı kesimler, kültürler, dil ve geleneklerden gelen çalışanların performansları, bu platform ve sunmuş olduğu bulut tabanlı raporlama yazılımı sayesinde İnsan Kaynakları tarafından tek bir ana merkezden yönetilebilir.

Ödül Puan Proje Yönetimi

Her kurumsal müşterimiz için bir Proje Yönetmeni atarız ve bu Proje Yönetmeni vasıtasıyla Ödül Puan Projesini başarıyla yönetiriz.

Programı hayata geçirirken gerekirse basılmış ödül katalogları üzerinden online, gerekirse Dinamik Reward Portaller üzerinden online hizmetler sunar, müşterilerin mümkün oldukça daha fazla hediye çeşidine erişmesini sağlarız.

30 ANA KATEGORİDE 25.000+ ÜRÜN ÇEŞİDİ

Kaliteli Ürünler, Saygın Markalar

Biggstars hem Müşteri Sadakat Programları hem de internet satışlarında, aralarında Philips, Apple, Vestel, Canon, Korkmaz, Arzum ve On-Net Worldwide Products gibi 500’den fazla saygın tedarikçi firma ile çalışmakta ve yüzbinlerce ürünü kurumsal ve bireysel kanalda mikro dağıtım ile müşterilerine ulaştırmaktadır.

Lojistik ve Depolama

Sanal Mağaza Loyalty & E-Rewards Samandıra’daki 10.000 m2’ik kapalı Lojistik Merkezi’nde 20+10 kişilik deneyimli kadrosuyla başta Loyalty hizmetleri olmak üzere müşterilerine her türlü lojistik çözümü sunar.

Özel Lojistik Hizmetleri
Sanal Mağaza tarafından verilen kurumlara özel lojistik hizmetleri aşağıdadır:

  • Depolama
  • Stok Yönetimi
  • Elleçleme
  • Özel paketleme ve kolileme
  • Sevkiyat yönetimi
  • Raporlama
  • Kargoya hazırlık ve kargo sevkiyatı